Aktualności

Walka do końca.

• autor: slimshady222, 2017-04-02 20:40

Sparta Osobnica - Nowy Dwór Makowiska - 2:2

W pierwszym meczu rundy wiosennej podejmowaliśmy V-ce lidera rozgrywek Osobnicę. Mecz był zacięty i wyrównany do 30 minuty spotkania gra odbywała się głównie w środku pola. Dopiero w 35 minucie długie podanie zawodnika gospodarzy w nasze pole karne i piłka odbiła się nie fortunnie od murawy i nasz zawodnik nie trafił czysto w piłkę, na nasze nieszczęście nasz błąd wykorzystali gospodarze. Druga bramka pada w około 40 minuty gdzie zawodnik gospodarzy strzela z ok. 35 metrów na bramkę i piłka wpada w prawy dolny róg bramki. Do przerwy przegrywamy 2:0

Druga połowa zaczyna się dużo lepiej, stwarzamy sobie dużo okazji do zdobycia bramki lecz nie możemy je wykorzystać. Dopiero w 65 minucie prostopadłe zagranie Frączka w wolne pole do nabiegającego Bałona i Mateusz sam na sam z bramkarzem spokojnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce. Strzelony gol na pewno zmotywował piłkarzy aby wywieść dobry rezultat z trudnego teremu, z upływem czasu stwarzaliśmy więcej zagrożeń pod polem karnym przeciwnika.

80`spotkania na lewym skrzydle Bałon wywalczył piłkę i z przed samej lini bramkowej z ostrego kąta wkręca piłkę do bramki.

Szczególne brawa dla zawodników za nie poddanie się po dwóch straconych bramkach i za walkę do samego końca...