Aktualności

Przegrywamy minimalnie w Błażkowej.

• autor: slimshady222, 2017-09-28 18:07

Wisłoka Błażkowa - Nowy Dwór Makowiska 3:2.

W VII kolejce przyszło nam się mierzyć z drużyną z Błażkowej, mecz lepiej zaczęli gospodarze bo już w 10 minucie spotkania po dośrodkowaniu w pole karne i zawodnik z Błażkowej uderzeniem z pierwszej piłki pakuję piłkę do siatki. Na 2:0 zawodnicy strzelają w 23` po kolejnym dośrodkowaniu po ziemi w pole karne, piłka przeszła przez całe pole karne i ten sam zawodnik podwyższa wynik meczu.

Na przerwę schodzimy z wynikiem 2:0, po przerwie na boisko wychodzimy zmotywowani aby wywieść jak najlepszy rezultat z stadionu w Błażkowej. Udaje nam się zdobyć pierwszą bramkę w 50 minucie po dośrodkowaniu w pole karne i G.Rak wbija piłkę do siatki, od zdobycia bramki zaczynamy przeważać na boisku robimy akcję tylko brak wykończenia. W 80 minucie po zagraniu do Ł.Kmiecika ten sam na sam z bramkarzem mija golkipera gości i jest faulowany. Sędzia pokazuję żółtą kartkę bramkarzowi i wskazuję na "11", do piłki spokojnym krokiem podbiega Młynarczyk i pakuję piłkę do siatki. Mamy remis i w ostatniej minucie spotkania tracimy bramkę po błędzie obrony i napastnik wyskakuję do górnej piłki i lobuję bramkarza.... Niestety wynik mógłby być inny jednak pojechaliśmy bardzo okrojonym składem gdzie braki w meczu były widoczne...

BRAMKARZ M.RAK ZSZEDŁ Z BOISKA Z KONTUZJĄ. ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA. !!!

SKŁAD: M.Rak(20`R.Sokołowski),S.Wietecha,G.Rak,I.Kiełtyka,R.Bochenek,K.Frączek,

P.Młynarczyk,M.Ćwiek,Ł.Kmiecik,A.Majka(60`Widzisz),M.Bałon(46`D.Tłuściak)

Nie poddajemy się!, już w najbliższą niedzielę jedziemy do Łubienka i musimy wywieść 3 punkty.

TRENING W PIĄTEK O GODZINIE 17:00 !!!