GKS TEAM 17 Szebnie - Nowy Dwór Makowiska 15.04.2018r. godz: 13:00

Mecz zaplanowano na godzinę 13:00 na stadionie w Szebniach.

SĘDZIUJĄ:   Kijowski T. , Olbrycht , Zaremba

Z Brzyskami na początek rundy.

• autor: slimshady222, 2018-04-04 14:33

Nowy Dwór Makowiska - Liwocz Brzyska 08.04.2018r. godz: 11:00.

Już w najbliższą niedzielę zagramy pierwszy mecz rundy wiosennej, naszym przeciwnikiem będzie drużyna Liwocz Brzyska. Po rundzie jesiennej Liwocz plasuję się na trzeciej pozycji z dorobkiem 24 punktów.

Nasza drużyna po rundzie jesiennej zajmuję ósmą lokatę z dorobkiem 13 punktów.

Mecz zaplanowano na godzinę 11:00, odprawa z trenerem w szatni klubowej o godzinie 10:00.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Sędziują:   Belczyk, Kopacz, Rymarczyk

TRENING W PIĄTEK O GODZINIE 17:00. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!

TERMINARZ NA RUNDE WIOSENNĄ 2018

• autor: slimshady222, 2018-02-26 16:27

TERMINARZ NA NADCHODZĄCĄ RUNDĘ WIOSENNĄ 2018.

10.06 - Wisłoka Niegłowice - Nowy Dwór Makowiska godz: 13 00

W razie jakichkolwiek zmian będziemy informować na bieżąco. !!

• autor: slimshady222, 2017-11-21 20:22

W zakończonej rundzie jesiennej 2017/2018 Nowy Dwór Makowiska zajął ostatecznie 8 miejsce w tabeli B Klasy gr VI w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN Krosno. Podczas pierwszej rundy jesiennej rozegraliśmy 11 spotkań- wygrywając 4, 1 remisując oraz ponosząc 6 porażek. Stosunek bramek 30-31.

Runda jesienna nie była dla nas zbyt obfitująca w zwycięstwa. Po zakończonej rundzie jesiennej plasujemy się na 8 pozycji tuż przed Łubienkiem. Strzelamy 30 bramek i tracimy 31 bramki. Wiele czynników wpływa na tą nie udaną rundę jesienną, przede wszystkim w niektórych spotkaniach nie było pełnego składu gdzie musieliśmy zmieniać pozycję i ustawienie. Pierwsze 3 spotkania nie były dla nas udane gdyż polegliśmy z rywalami. Dopiero w 4 kolejce nastało przebudzenie, gdzie podejmowaliśmy Wrzos Krempną wtedy wypunktowaliśmy przeciwnika 11:0 Następne spotkania wychodziły już co raz lepiej jednak nie było to tak jak planowaliśmy, ponieważ mecze wychodziły w kratkę

Wielkie zasługi dla naszego napastnika Mateusza Bałona który zdobył 13 bramek dla naszego zespołu.

Na drugim miejscu znalazł się Rafał Sokołowski który zdobył 3 bramki, również Ćwiek popisał się 3 trafieniami.

Najwięcej asyst zanotował Maciej Piątkowski 10, tuż za nim uplasowali się Mateusz Bałon 4 i Przemysław Skiba 3.

Z optymizmem możemy czekać na rundę wiosenną... !!

Do Osieka po zwycięstwo.!

• autor: slimshady222, 2017-10-13 19:09

Czardasz Osiek Jasielski - Nowy Dwór Makowiska 15.10.2017r. - godz- 11:00

Już w najbliższą niedziele w X kolejce zmierzymy się z drużyną z Osieka.

Nasz przeciwnik aktualnie plasuję się na 3 pozycji z dorobkiem 18 punktów, mając jeszcze zaległy mecz do rozegrania z drużyną z Niegłowic.

Mecz zaplanowano na godzinę 11:00

Wyjazd o godzinie 9:45.!!!

Po ciężkim meczu wygrywamy z Dębowcem.

• autor: slimshady222, 2017-10-09 20:15

Nowy Dwór Makowiska - Dębowczanka Dębowiec 3:1

W ramach IX kolejki o mistrzostwo klasy "B" przyszło na się mierzyć z drużyną z Dębowca.

Mecz od początku był wyrównany po obydwu stronach, jednak to my stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji tylko brakowało wykończenia. Jednak na  prowadzenie w ostatniej akcji pierwszej połowy wychodzi Dębowiec po wrzutce z rzutu wolnego i zawodnik Dębowca wykończył akcję na 0:1.

Jednak my wiedzieliśmy co chcemy osiągnąć, i nie poddawaliśmy. Świetne wejście na drugą połowę miał Sokołowski który w pierwszym dotknięciu piłki wykończył akcję zapoczątkowaną przez Piątkowskiego.

Na 2:1 strzelamy w 88` po podaniu Sokołowskiego do Bałona i ten pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości. Kropkę nad i stawiamy w pierwszej minucie doliczonego czasu gdzie w pole karne piłkę dorzuca Wietecha i Rafał po raz drugi umieszcza piłkę w siatce.

W meczu było trochę przestoi gdzie sędzia musiał reagować

W tym meczu pokazaliśmy charakter i nie odpuściliśmy do ostatniego gwizdka sędziego, co zaowocowało zwycięstwem.

Dębowczance życzymy powodzenia w najbliższym meczach ligowych.

SKŁAD: I.Kiełtyka,D.Tłuściak,K.Frączek,D.Kmiecik,S.Wietecha,P.Młynarczyk(46`R.Sokołowski)

,P.Piątkowski(70`A.Majka),M.Piątkowski,M.Rak,P.Skiba(80`M.Ćwiek),M.Bałon

TRENING W PIĄTEK O GODZINIE 17:00 !!!

Z Dębowcem po wygraną.

• autor: slimshady222, 2017-10-06 13:19

Nowy Dwór Makowiska - Dębowczanka Dębowiec 08.10.2017r.- godzina: 11:00

Do końca rudny jesiennej zostały tylko 3 kolejki, jednak my musimy zacząć wygrywać ponieważ w 9 kolejkach wygraliśmy tylko dwa razy. W tych ostatnich trzech meczach musimy powrócić na dobrą drogę i powygrywać spotkania.

Mecz zaplanowano na godzinę 11:00.

Odprawa z trenerem w szatni klubowej o godzinie 10:00.

Prosimy zawodników o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

Sędziują:      HERET, DOBOSZ, GARBIŃSKI

Bez składu i ładu przegrywamy w Łubienku.

• autor: slimshady222, 2017-10-02 19:18

Zorza 03 Łubienko - Nowy Dwór Makowiska 3:1

W meczu wyjazdowym podejmowaliśmy drużynę z Łubienka, na mecz pojechaliśmy bez wielu podstawowych i kluczowych graczy. Jednak mecz nie zaczęliśmy żle, ponieważ staraliśmy się atakować i grać dużo podaniami, chcieliśmy także zagrozić bramkę strzałami z dystansu jednak bramkarz gospodarzy świetnie wykonywał swoją robotę.

Jednak to gospodarze objęli prowadzenie w 40` po dośrodkowaniu w pole karne i zawodnik z Łubienka umieścił piłkę w siatce.

Do przerwy schodzimy z wynikiem 1:0, jednak po przerwie w 65 minucie spotkania kolejny gol dla Łubienka po wykończeniu akcji przez napastnika gości.

Próbujemy atakować i zdobywamy bramkę Piątkowski dośrodkowuję w pole karne i Bałon strzela jedyną bramkę w meczu. Na koniec w 80` tracimy bramkę na 3:1 po kolejnym dośrodkowaniu i zawodnik na raty pakuję futbolówkę w siatce.

SKŁAD: M.Rak,S.Wietecha,D.Tłuściak,K.Frączek,R.Sokołowski,P.Młynarczyk,P.Piątkowski,M.Piątkowski,

M.Ćwiek,P.Widzisz(46`M.Rak),M.Bałon

WYNIK JEST SPOWODOWANY DUŻYM BRAKIEM KADROWYM GDZIE NA MECZ POJECHALIŚMY BEZ 6 PODSTAWOWYCH GRACZY, MECZ NA PEWNO POTOCZYŁ BY SIĘ INACZEJ GDYBY NIE BRAKI KADROWE, ALE NIE PODDAJEMY SIĘ I WALCZYMY DALEJ KOLEJNY MECZ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ, MUSIMY POKAZAĆ, ŻE POTRAFIMY WYGRYWAĆ Z NAJMOCNIEJSZYMI....

CZEKAMY NA REWANŻ NA WŁASNYM BOISKU.

TRENING W PIĄTEK GODZINA 17:00 !!!!!!!!!!

Do Łubienka po 3 punkty.

• autor: slimshady222, 2017-09-28 18:29

Zorza 03 Łubienko - Nowy Dwór Makowiska - 01.10.2017r. - godzina 11:00

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 będziemy mierzyć swoje siły z drużyną Łubienka. Po ostatnim meczu czujemy niedosyt gdzie Błażkowa zabrała nam 1 punkt w ostatniej akcji meczu. W tym meczu musimy pokazać, że stać nas na więcej.

Mecz zaplanowano na godzinę 11:00, wyjazd z przystanku PKS o godzinie 9:40..

Sędziują: SAMBOROWSKI M. , ŁUKSA K. , SUSKI